Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návrhy)

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
M@t0
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte bře 25, 2014 20:52
Zařízení: nokia lumia 625

Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návrhy)

Příspěvek od M@t0 »

Presne tak. vyplnovat tagy sa mi vobec nechce :D
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návrhy)

Příspěvek od mimonaut »

Ono to tak ale prostě je.
Má to tak iPhone, má to tak drtivá většina poslední generace všech lepších mp3 přehrávačů..

Pokud ti to nevyhovuje a složky na hudbu potřebuješ, nezbývá než koupit jiné zařízení.

BTW "nechce se mi vyplňovat tagy" je trošku blbá výmluva, když existuje obrovské množství software (včetně iTunes apod.), které tagy do mp3 doplňují naprosto automaticky z netu na jedno kliknutí..
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Re: Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návr

Příspěvek od Manek49 »

Kdyby jsi tu nepsal ty, tak by tu nikdo flame nevyvolával.
Uživatelský avatar
miramares
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte zář 27, 2005 11:13
Zařízení: HTC HD2, LG E900, Nokia Lumia 920, MS Lumia 950

Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návrhy)

Příspěvek od miramares »

niki66 píše:Caute..zhanam nejaku podobnu app ako je racechrono..vie mi niekto pomoct? Nejaka dobra app na meranie zrychlenia pomocou gps :)
ahoj, mám jí v plánu :wink: jestli máš zájem o testování, tak se mi ozvi soukromě, rád bych do konce dubna dělal beta verzi
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návrhy)

Příspěvek od Flynn »

Noel, M@t0: Ani já nezastávám názor, že je dobré mít tracky otagované.
Pro ostatní, co si myslí, že to je flamování: Muziku především poslouchám a dělám si pro to vlastní kompilace, které dávám do specifických složek. Nemám tedy původní alba a žádný automat mi nemůže otagovat takové vlastní výběry. Nemá podle čeho to udělat, čili ani podle názvů, které jsou typu Track 01, Track 02... Při přehrávání se určitě nekochám koukáním na displej, na kterém mi běží údaje o skladbě, albu, umělci a pod. A pokud jsou to výběry z již otagovaných alb, je přehrávání podle složek plusem, protože jinak se může stát, že co skladba (nebo dvě, nebo tři...), to album - takto to řadí právě funkce přehrávání dle tagů, vybere si skladby ze stejného oficiálního alba a náhle tam máme desítky krátkých alb. Co tedy poradíte pro přehrávání vlastních kompilací? Otagovat? Tak na to skutečně nemám čas, nehledě na to, že až se mi něco oposlouchá, jde to pryč a třeba nenávratně.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návrhy)

Příspěvek od mimonaut »

playlist :)
PetrCBR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv říj 17, 2013 9:32
Zařízení: Lumia 520, iPhone 5, Huawei P9 Lite

Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návrhy)

Příspěvek od PetrCBR »

No ja taky pouzivam ruzne vybery atd. a to vzdy delam pres automaticke playlisty (nastavim kriteria a automaticky se mi vzdy aktualizuje) ... pak takove playlisty jen hodim do telefonu/prehravace a mam po starosti. Knihovnu mam otagovanou, ale i roztridenou do slozek (deje se tak automaticky). Jasne ze z pocatku to byl trochu opruz, protoze jsem kdysi taky nemel nic otagovane, ale ted uz bych nemenil, protoze si muzu behem nekolika sekund udelat kompilaci jakou prave chci.
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návrhy)

Příspěvek od MgX »

Nepředpokládám, že by musel být zásadní problém, udělat aplikaci, která toto zvládne (když ne teď, tak na WP8.1). Já prostě taky přehrávám po složkách a nepoužívám tagy. Je to otázka komfortu pro jednotlivého uživatele. Je jich mnoho, kteří to dělají takto, tudíž by určitý program mohl na ně cílit (autor by si přivydělal).

Když dovolíte - z mého pohledu se jedná se o nedostatek s významným zásahem do uživatelského komfortu. Je to podobné, jako když budu obsluze TV říkat, že programy nemá řadit a mazat přes menu TV (protože to TV neumí), ale tak, že je exportuje do PC, tam v utilitě provede zásah a nakonec importuje zpět do TV.
PetrCBR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv říj 17, 2013 9:32
Zařízení: Lumia 520, iPhone 5, Huawei P9 Lite

Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návrhy)

Příspěvek od PetrCBR »

Samozrejme ze takovy program lze vytvorit, ale ma oproti pouzivani tagu pomerne znacne nevyhody - napr. nemoznost nejakeho pokrocilejsiho vyhledavani (napr. podle artista apod.).
koubis
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř kvě 21, 2014 7:28
Zařízení: Nokia Lumia 820
Kontaktovat uživatele:

Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návrhy)

Příspěvek od koubis »

Docela bych uvital Appku na imenicka.cz s pouzivanim aktualni polohy nebo pripadnym domovskym mestem.
Nema ji nekdo v planu? :wink:
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návr

Příspěvek od Wertigo »

Sháním jednoduchou aplikaci..... klienta pro Teamspeak
sebelian
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 06, 2014 23:23
Zařízení: huawei w1

Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návrhy)

Příspěvek od sebelian »

dobrej schanim neco jako je na androidu wifi analyzer rad bych videl na jakych kanalech bezi wifiny
Dejv_
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř črc 24, 2013 11:28
Zařízení: OnePlus 3T

Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návrhy)

Příspěvek od Dejv_ »

To asi nebude možné, protože pochybuju, že by existovalo nějaké API pro tyto věci.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návrhy)

Příspěvek od mimonaut »

Já někde něco takového zahlídnul. dokonce snad českou aplikaci a tuším že zmínka byla i na SM.. Ale zaboha si nevzpomenu, jak se app jmenovala.

zkusil bych třeba tyto:
http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... 3f29a79125" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... 6e79740fc1" onclick="window.open(this.href);return false;
Shumafuk
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte čer 10, 2014 22:44
Zařízení: Lumia 520

Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návrhy)

Příspěvek od Shumafuk »

Email manager - stávající emailový klient je osekaný až hanba (primitivní přeposlání emailu snad není z WP možné)
Poznámky přímo na ploše - chci mít live tile, kde se mi budou zobrazovat poznámky přímo na dlaždici a bude se to umět synchronizovat s desktopem (Win 8.1, taky přímo na plochu)
Kalendář - podobně jako email, neskutečně osekané a blbě se to používá
Hudební přehrávač - něco, co se furt neloaduje z multi-taskingu, dokáže přehrávat soubory sdílené v síti a je tak nějak rychlejší, než to, co je tam teď
Google talk - no cemment
Swype klávesnice - čeština furt nic

Zároveň by mě zajímalo, proč jako uživatel Windows 8.1 jak na desktopu, laptopu i smartphone nemůžu mít všechno synchronizované. Hovory, sms, poznámky na ploše, rychle přístupný kalendář, soubory v síti... Přijde mi, že Windows umí všechno, jen ne ty nejzákladnější věci. Tohle jablíčkářům fakt závidím :roll:
jotvor
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 04, 2014 20:13
Zařízení: Nokia Lumia 930

Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návrhy)

Příspěvek od jotvor »

Ahoj lidi,
Bylo by možné vytvořit appku pro rychlé nahlédnutí na telekomunikační družice?
Někde jsem už před několika lety něco podobného zahlédl . Podobalo se to aplikaci Hvězdy , která při pohledu jakoby přes foťák na hvězdnou oblohu ukazuje souhvězdí i s popisy a komentáři. Jen místo hvězd to ukazovalo satelity ( Thor,HotBird,Astra1,Astra3 atd.) Kdyby se to pak ještě doplnilo o šikovný kompas a měřič úhlu náklonu , byla by to super pomůcka pro i amatérské seřízení satelitní antény.
kveta59
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned bře 29, 2015 13:24
Zařízení: Microsoft Lumia 535

Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návrhy)

Příspěvek od kveta59 »

Zdravím Vás tady:) mám od pátek novou Microsoft Lumii 535 a po přečtení špatných zkušeností musím říct, že zatím není problém. Jen bych se potřebovala zeptat, jestli existuje aplikace na zmeškané hovory. U Samsungu jsem měla staženou Missed Call a byla jsem s tím spokojená. Když neslyším mobil, po nastavené době vydává opětovné zvuky o zmeškaném hovoru nebo sms. Díky.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návrhy)

Příspěvek od steelspace »

Aplikace nemají přístup k hovorům, takže ne. Na Windows 10 to ovšem může být jinak.
kveta59
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned bře 29, 2015 13:24
Zařízení: Microsoft Lumia 535

Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návrhy)

Příspěvek od kveta59 »

Díky za odpověd :)
Uživatelský avatar
Tambor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 108
Registrován: úte bře 27, 2012 13:13
Zařízení: HTC U11
Bydliště: Praha

Re: Na Windows Phone 7/8 bych chtěl aplikaci... (Tipy a návr

Příspěvek od Tambor »

Já bych uvítal aplikaci "Model ALADIN" pro ČR. Pro Slovensko už existuje a zdá se mi být dost dobrá ...
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti