Page 1 of 1
HD2 a český komentář navigace
Posted: Wed Sep 08, 2010 17:11
by Pepa 3
Zdravím všechny uživatele HD2. Prosím o radu zkušené. Při přehrání ROM z původní 1.21 na 1.48 jsem přišel kdysi o český komentář v Copilotu. Problém jsem dosud neřešil, přesto by mězajímalo,jak český komentář pokud možno jednoduše doplnit. Rom 1.66 nepoužívám, nevím, z nějakých důvodů mé HD2 neprospívala.Díky za jakoukoliv radu.
HD2 a český komentář navigace
Posted: Wed Sep 08, 2010 21:53
by htctester
pokud používáš copilot máš určitě na pc copilotcentral vers 2.0 , přes něj je to nejsnadnější a nejen to . jinak , Tvému HD2 neprospívá ROM 1.66 ?

tak to nechápu .
HD2 a český komentář navigace
Posted: Thu Sep 09, 2010 19:24
by Pepa 3
Nevím,kousal se a zamrzal.Zkoušel jsem 2x.
HD2 a český komentář navigace
Posted: Fri Sep 10, 2010 16:30
by Pepa 3
Myslím že asi jo,jen prosím tě poraď,kam to nakopírovat.Díky moc.
HD2 a český komentář navigace
Posted: Sat Sep 11, 2010 6:50
by Pepa 3
Díky moc,vyzkouším to,kdybych měl problém,tak se ozvu.Hezký den.