Epic Citadel pro iPhone: Unreal Engine 3 a kvalitní grafika

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
cryingfreeman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: sob říj 17, 2009 11:22
Zařízení: Samsung Galaxy

Epic Citadel pro iPhone: Unreal Engine 3 a kvalitní grafika

Příspěvek od cryingfreeman »

barberry.pha a iPhoneTips.cz majú rozumné argumenty, ale ty stále fanatický papuškuješ to isté(a to sa tvaríš, že iPhone nevlastníš) neplatený market v mini krajinach čr/sr(ale nepodotkneš za B, že to není jediná možnosť) a jednotu platformy, pritom si si doteraz nezrovnal hlave rozdielne filozofie týchto os, iOs uzavretý produkt jednej firme, ktorý môže modifikovať len ona sama(čo by stalo keby ho uvolnila iným? - END) a android otvorený produkt zadarmo pre kohokoľvek bez hw obmedzenia(čím je logické, že podľa použitého hw musí výrobca niečo vynechať alebo môže niečo navyše pridať)
aby mal každý výrobca svoj uzavretý os?nie ďakujem, včera na IFA výrobci samy potvrdil, že u nich na prvom mieste android vďaka otvorenosti a flexibilte

samozrejme nespomenieš mnoho výhod čo android oproti iOs má, ktoré iOs možno za pár rokov dostane, ale momentálne ich ohodnotíš ako zbytočnosť aj keď výhoda, je 90% rozumnej nestrannej populácie jasna(viz. tvoje hádky ohľadne usb)

samozrejme nečakám, že to pochopíš, o tom sme sa už párkrát presvedčili
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Epic Citadel pro iPhone: Unreal Engine 3 a kvalitní grafika

Příspěvek od uni »

cryingfreeman: tak já již dlouho vím, že diskuse mezi mnou (multiplatformní přehled, nadhled, vnímání problematiky nejen z pohledu uživatele) a tvé zanícení pro Android spolu těžko najdou rozumnou rétoriku:-)

Ale zpět tématu, to, že Epic uvedl co uvedl a udělal to pro iOS a tuto jistou akci znamená, že pro ně (jaké překvapení) není nijak zajímavá tvá argumentace (kterou nevím proč si sem opět zatáhl), ale že jim jde o maximalizaci oslovení potenciálních zákazníků (opět jaké překvapení, je to komerční společnost) a toto dělají pro iOS, nikoli pro Android. A jak říkám, je to i jasný signál pro ostatní. To, že to tobě leží v žaludku je skutečně jen tvůj problém:-).
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Epic Citadel pro iPhone: Unreal Engine 3 a kvalitní grafika

Příspěvek od dark_hood »

naozaj, veľmi pekná hrafika :)
iPhoneTips.cz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: pát črc 24, 2009 10:19
Zařízení: Apple iPhone 4

Epic Citadel pro iPhone: Unreal Engine 3 a kvalitní grafika

Příspěvek od iPhoneTips.cz »

cryingfreeman: odpovím na téma uzavřenost systému iOS

On ten uzavřený systém není vůbec na škodu. Vlastně může to být i výhoda, protože velká (VELKÁ) většina lidí se nehrabe v rootu svého telefonu (dokonce ani já ne, ty časy už jsou pryč, nemám ani Jailbreak).
Ostatně já to chápu, lidi daj 15tis. za telefon a nechtěj hledat po různých fórech jak kde co vylepšit, radši se spolehnou na to, že cca každý půlrok - rok vyjde významný update jejich zařízení, který přidá lepší foťák (HDR v iOS 4.1), Facetime (videohovory ve iOS4.0) nebo další věci. Já jsem na neustálé modifikace všeho možného už možná starý, nevím, ale jsem vlastně rád, že iOS má plně pod taktovkou Apple a ne třeba nějaký indický programátor (pouze narážka, nebrat doslova), který si stáhl příručku k androidu a začal programovat buhví co s vidinou, že se stane králem Androidů..
To u Apple nejde, protože jakákoliv aplikace, která není uplně "košér", je bez milosti z AppStore stažena. Výjimky se nedočkali ani velké projekty za x tisíců dolarů. Když prostě Apple uzná za nevhodné nějakou aplikaci nabízet ve svém obchodě, tak ji odstraní, aby "ochránil" své klienty - zákazníky. Podle mě je to dobrá cesta, protože zákazníci jsou důležitější, než vývojáři, to Apple ví. Lidi mají rádi pocit, že se o ně někdo stará a Apple se o své zákazníky stará myslím dobře. (Fakt si to myslím, pro ně je spokojený zákazník to hlavní, protože spokojený zákazník si koupí jejich produkt v budoucnu znova - a o to jde).

U všelijakých Android zařízení se pořád nemohu zbavit pocitu, že vztah výrobce - zákazník končí po zaplacení za telefon v obchodě, což se mi u tak drahých přístrojů nelíbí. Toto je ale můj subjektivní pocit a nemá větší váhu.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Epic Citadel pro iPhone: Unreal Engine 3 a kvalitní grafika

Příspěvek od uni »

"U všelijakých Android zařízení se pořád nemohu zbavit pocitu, že vztah výrobce - zákazník končí po zaplacení za telefon v obchodě, což se mi u tak drahých přístrojů nelíbí. Toto je ale můj subjektivní pocit a nemá větší váhu."

Ano, tak to vesměs je, ačkoli u modelů s Android OS dochází k aktualizacím OS (ale jejich podání je dost nešťastné, viz. bloudící lidi zde, proč se jim nenabízí tahle aktualizace, co je pro US verzi, co pro EU, apod...). Ale nejsmutnější je, že si (v ČR) koupíš telefon s Androidem (např. HTC Tattoo) a pak.....pak NIC. Z marketu si nic nestáhneš (placeného), český servis kde?, kam můžeš jít pro technickou podporu (teď je otevřený showroom HTC, ale jeho úroveň...), jaké jsou aktualizace pro zařízení (žádné), v sekci ke stažení je pouze parodie na synchronizační SW (to slovo zdaleka nevystihuje "schopnosti" programu), prostě jsi všem ukradený a už se ničeho nedočkáš. Mazej na fóra, stahuj z rapidu, poraď si sám... Opravdu smutné. Tohle jsem bral v dřevních dobách těchto zařízení (prostě pár let zpět), ale od určité doby je jasně vidět, že to jde jinak a lépe, jen to někteří stále nepochopili....
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Epic Citadel pro iPhone: Unreal Engine 3 a kvalitní grafika

Příspěvek od NeoPlex »

az na to, ze iOS ma v USA mensi podil na trhu nez prave Android (nejlepe je na tom RIM OS), to je jenom takovy maly nenapadny fakt ;)

tady mas par tabulek:

Kód: Vybrat vše

http://mobilmania.cz/clanky/android-je-k-nezastaveni-za-rok-vyrostl-o-886-/sc-3-a-1125903/default.aspx

Kód: Vybrat vše

http://www.mobilmania.cz/clanky/android-trumfne-do-roku-2012-vsechny-platformy-krom-symbianu/sc-3-a-1123541/default.aspx
p.s. bavim se o oblibenosti, ktera vypovida z podilu na trhu. Nresim technicke rozdily, vyhody a nevyhody systemu
lordmystic
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát zář 21, 2007 9:08
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Strakonice, ČR
Kontaktovat uživatele:

Epic Citadel pro iPhone: Unreal Engine 3 a kvalitní grafika

Příspěvek od lordmystic »

jak malý děti se tu furt hádat o dvou rozdílných věcech. android a iOS je úplně něco jiného. uzavřený systém od applu pod jeho plnou kontrolou na jeho hw a absolutně volný android naopak vycházející vstřích nejen vývojářům a tvůrcům mobilů, ale už i tv, satelitů a jiných elektronických přístrojů.

android v posledních měsících jasně válcuje iOS, do budoucna bude ten rozdíl ještě mnohem větší. iOS má díky jedinému výrobci zase větší marže, v době ndostatku součástek také tyto zajištěny jako prémiová značka. myslím že těch 30% odpovídá nasycení trhu pro iOS které se bude plus minus udržovat, jeho uživatelům plně vyhovuje. v mém okolí ho má většina lidí právě jen proto, že je to přece iPhone vole ne? při tom si nejsou schopni doinstalovat jedinou aplikaci či cokoliv nastavit ale jsou in a já jim to přeji. každý ať si vybere to své, ale možná jste si všimli, ta prvnotní histerie z iPhone je již pryč, trh jím nasycen a uvidíme do budoucna jestli je tento uzavřený předražený systém opravdu tak super jak se zatím snaží tvářit díky asi nejlepší marketingové kampani na světě (klobouk dolu).
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Epic Citadel pro iPhone: Unreal Engine 3 a kvalitní grafika

Příspěvek od uni »

"..v mém okolí ho má většina lidí právě jen proto, že je to přece iPhone vole ne? při tom si nejsou schopni doinstalovat jedinou aplikaci či cokoliv nastavit ale jsou in a já jim to přeji..."

Zajímavé, v mém okolí mají iPhone pro (hele, on prostě funguje a na tři kliky naučím funkci, kterou potřebuji-plně funkční Appstore). Ale to je asi dáno věkovou kategorií uživatelů:-)
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

Epic Citadel pro iPhone: Unreal Engine 3 a kvalitní grafika

Příspěvek od Jiří Hanč »

Nějak mi uniká smysl předchozího postu. Nechybí mu něco?
steve
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv čer 10, 2010 11:10
Zařízení: iPhone 3G, Samsung Galaxy Tab

Epic Citadel pro iPhone: Unreal Engine 3 a kvalitní grafika

Příspěvek od steve »

Dungeon Defenders(Unreal Engine 3): iPhone und android tegra tablet

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ASE5uScZolg[/youtube]
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 hostů