Page 1 of 1

HTC sense počasí na plochu PC

Posted: Wed Sep 01, 2010 17:15
by htctester
tak jsem našel takovou menší miniaplikaci na plochu Vašeho pc , pro někoho blbost někoho potěší , to nechám na Vás :)

pro instalaci je potřeba novější Microsoft .NET Framework 4.0
stahujte ho zde : http://www.microsoft.com/downloads/deta ... 86f32c0992" onclick="window.open(this.href);return false;

samotnou miniaplikaci zde : http://htchome.codeplex.com/releases/view/51464" onclick="window.open(this.href);return false;

a více info tady : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=767940" onclick="window.open(this.href);return false;
2010-09-01_134558.jpg
takto to nějak vypadá
(73.65 KiB) Downloaded 3 times

HTC sense počasí na plochu PC

Posted: Wed Sep 01, 2010 21:03
by Argi
jj, taky jsem to uz videl, docela me to laka, ale pockam radeji na finalni verzi, prej tam ma jeste nejaky bugy.