Page 1 of 1

Unicode???

Posted: Wed Sep 01, 2010 11:32
by Aleš M.
Co se stane když v nastavení pro Zprávy zaškrtnu "V případě potřeby použít Unicode"? Díky za radu. Aleš.

Unicode???

Posted: Sun Sep 05, 2010 8:10
by htcjirka
Podporu háčků a čárek odchozích sms