Page 1 of 1

Resco Explorer

Posted: Sat Aug 28, 2010 9:49
by majo9
Poviete mi niekto ako sa týmto pracuje ?? :D
lebo som si ho stiahol aby som si dal ikonu navigácie na plochu... lenže mi tam ribudlo aj pár iných programov a tie chcem dať zas preč.. stačilo by pár rád ako sa na plochu ikona dá dať a ako sa dá naopak zase odobrať...
díki.. :wink:

-- doplnění předchozího příspěvku (sob srp 28, 2010 11:22) --

no nič už to mám... ale mám takýto problém.. keď si dám na plochu navigáciu mám tam sygic.. dá mi ju tam ale nemá svoje logo ten mesiačik.. len také modré okienko... proste bez obrázku je to len ako aplikácia... ako si tam mám dať aby mala tá ikona svoj vlastný obrázok na ploche ??
dúfam že chápete niekto :D

Resco Explorer

Posted: Sat Aug 28, 2010 15:20
by koumes
Proc to delat tak slozite,kdyz to same a i vic umi Total Commander.A i s ikonou.

Resco Explorer

Posted: Sat Aug 28, 2010 15:47
by YAMATO
Resco to samozřejmě umí také...tedy jestli z toho šíleného popisu vlastně chápu, co chce :lol:

Resco Explorer

Posted: Sat Aug 28, 2010 15:58
by htcjirka
Presne tak,me i navic resco prijde prehlednejsi

Resco Explorer

Posted: Sat Aug 28, 2010 22:54
by IkE Blaster
Jo u Sygicu je to složitější, má ikonu v samostatném DLL souboru. Myslím, že Total Commander umí ve vlastnostech zástupce tu ikonu změnit. Lépe já neporadím, Sygic již nepoužívám.