Dotaz na SPB Shell a na Samsung UI
Posted: Fri Aug 27, 2010 9:11
Dobrý den všem,
Doufám, že sem nehledal špatně a předem se omlouvám jestli ano ,ale měl bych dotaz.
Konfigurace - OmniaPro, WM6.5
A nyní dotaz. Jde nějakým způsobem vypnout úplně Samsung UI? Zkoušel jsem to udělat v Start - Settings - Samsung TouchWiz UI - Enable Samsung TouchWiz UI - zhasnout zelený puntík. Ale Samsung Touch Wiz UI jede vesele dál.
Druhá otázka - Chtěl jsem použít SPB Mobile Shell, s tím, že se mě líbí SMS Chat který v mé romce mám. Jde nějakým způsobem vypnout SPB Shell SMS a zachovat SMS Chat?
Poslední věc k Samsung TouchWiz UI - Je zde widget na zkratky programů. Je nějaká šance dostat zde víc programů než 8?
Děkuju moc za odpovědi!
Doufám, že sem nehledal špatně a předem se omlouvám jestli ano ,ale měl bych dotaz.
Konfigurace - OmniaPro, WM6.5
A nyní dotaz. Jde nějakým způsobem vypnout úplně Samsung UI? Zkoušel jsem to udělat v Start - Settings - Samsung TouchWiz UI - Enable Samsung TouchWiz UI - zhasnout zelený puntík. Ale Samsung Touch Wiz UI jede vesele dál.
Druhá otázka - Chtěl jsem použít SPB Mobile Shell, s tím, že se mě líbí SMS Chat který v mé romce mám. Jde nějakým způsobem vypnout SPB Shell SMS a zachovat SMS Chat?
Poslední věc k Samsung TouchWiz UI - Je zde widget na zkratky programů. Je nějaká šance dostat zde víc programů než 8?
Děkuju moc za odpovědi!