Lze vymazat soubor .cab?
Posted: Tue Aug 24, 2010 16:01
Začátečnický dotaz. Můžu po instalaci programu v mobilu vymazat soubor .cab (který jsem tam předtím nakopíroval) tohoto již rozbaleného programu? Nebo by program poté nefungoval? Díky za odpověď. Aleš.