Page 1 of 1
Skin pro wmplayer
Posted: Wed Oct 04, 2006 10:49
by olda
Panove nainstaloval jsem si skin pro wmplayer ze servru Airfagev a nic se mi nezmenilo.jde to vubec skenovat?bzl to cab soubor a delal jsem instalaci jak do MPx200 tak i na kartu a nic.prosim o radu dekuji olda

Posted: Wed Oct 04, 2006 11:03
by atomion
Spustíte WMPlayer a nastavíte zde:
Menu->Options...->Skins
Tam by měl být Váš skin k náhledu a i potvrzení
EDIT: Omlouvám se nevšiml jsem si, že máte Smartphone. Na PocketPC to takhle funguje a na Smartphonu by to mohlo být podobné.
Posted: Wed Oct 04, 2006 11:05
by olda
jo to jsem si myslel take ale nemam tam prave zadnou polozku na zmenu skinu.pravdepodobne problem softu.diky olda
