Jak zrušit hlášku "Zpráva byla odeslána"
Posted: Sun Aug 22, 2010 17:10
Nahrál jsem si upgrade ROM od T-Mobilu a teď když odešlu SMSku tak se mi objeví nejdřív hláška: "Zkušební zpráva pro xxx byla odeslána" (to bylo před upgrade také) a hned v zápětí se mi nahoře na oznamovací liště usadí ikonka o zprávě. Po rozkliknutí je zde oznámeno "Zpráva pro xxx byla odeslána". Nejde někde vyrušit aby se to ukázalo jen jednou? A je mi jedno v jaké podobě to bude, jestli v té správné nebo s tou "Zkušební" variantou. A ještě něco. Teď se mi u některých SMSek v odeslaných nebo i přijatých které jsem si nechal v mobilu, ukazuje na konci zprávy "GSM". To se před upgrade taky neukazovalo. Díky za radu. Aleš.