Page 1 of 1

Jak zrušit hlášku "Zpráva byla odeslána"

Posted: Sun Aug 22, 2010 17:10
by Aleš M.
Nahrál jsem si upgrade ROM od T-Mobilu a teď když odešlu SMSku tak se mi objeví nejdřív hláška: "Zkušební zpráva pro xxx byla odeslána" (to bylo před upgrade také) a hned v zápětí se mi nahoře na oznamovací liště usadí ikonka o zprávě. Po rozkliknutí je zde oznámeno "Zpráva pro xxx byla odeslána". Nejde někde vyrušit aby se to ukázalo jen jednou? A je mi jedno v jaké podobě to bude, jestli v té správné nebo s tou "Zkušební" variantou. A ještě něco. Teď se mi u některých SMSek v odeslaných nebo i přijatých které jsem si nechal v mobilu, ukazuje na konci zprávy "GSM". To se před upgrade taky neukazovalo. Díky za radu. Aleš.

Jak zrušit hlášku "Zpráva byla odeslána"

Posted: Sun Aug 22, 2010 17:37
by jacek
Tady, bod 135 : http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upr ... ff4f3215d9" onclick="window.open(this.href);return false;

Jak zrušit hlášku "Zpráva byla odeslána"

Posted: Sun Aug 22, 2010 20:10
by Aleš M.
A dodal bych i bod 223. Díky Jacku za perfektní odkaz. Už ho mám v "oblíbených". Aleš.
Tak jsem tady jásal předčasně. Dle bodu 223 jsem v mobilu našel soubor "smssendsucceeded.0405.html" ale bohužel nejde ani vymazat ani přejmenovat. Lze ho jen kopírovat a poslat. Přes ActiveSync jsem ani složku Windows v mobilu nenašel. Třeba ale dělám něco špatně. Ale co a kde??? Aleš.