Jaké používáté schémátko? Pochlubte se rád bych inovoval =)
Posted: Mon Oct 02, 2006 19:58
Pochlubte se jaké máte schéma rád bych inovoval tak ukazte a pochlubte se =)
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/