Page 1 of 1

Jaké používáté schémátko? Pochlubte se rád bych inovoval =)

Posted: Mon Oct 02, 2006 19:58
by Luckyn
Pochlubte se jaké máte schéma rád bych inovoval tak ukazte a pochlubte se =)

Posted: Mon Oct 02, 2006 20:25
by Jiří Hrma
Naprosto nechapu proc kvuli tomu zakladas novy Topic, kdyz to same se resi uz v teto diskuzi.

LOCK

Posted: Mon Oct 02, 2006 20:25
by nAscA