Page 1 of 1

HTC kalendář, špatné týdenní zobrazování

Posted: Tue Aug 17, 2010 9:44
by Aleš M.
Po otevření HTC kalendáře a klepnutí na týdenní zobrazení se mi ukáže týden 26.7. - 1.8.2010 a když posunu roletku na další a další týden zase je zde tento samý týden. Rolovat zpět jde normálně. Když dám zobrazit měsíc a najedu na aktuální den a poté přepnu na týden tak se týden zobrazí ale o sedm dní zpět. V momentě přerolování dál se zase ukáže zpropadený týden 26.7. - 1.8.2010 a ten je tam stále. Poradí mi někdo co kde změnit?? Díky předem. Aleš.

HTC kalendář, špatné týdenní zobrazování

Posted: Tue Aug 17, 2010 14:00
by YAMATO
Co máš za ROM. Tahle chyba byla co vím v nějaké z prvních.

HTC kalendář, špatné týdenní zobrazování

Posted: Wed Aug 18, 2010 19:48
by Aleš M.
1.43.113.3 (70315) CSY. Datum paměti ROM 11/05/09

HTC kalendář, špatné týdenní zobrazování

Posted: Wed Aug 18, 2010 20:00
by htcjirka
Tak to by jsi mel minimalne upgradovat,T-Mobile jiz davno vydal upgrade rom,ktera resi nejen tento neduh.

HTC kalendář, špatné týdenní zobrazování

Posted: Fri Aug 20, 2010 11:20
by Aleš M.
Jo, tak jsem upgradoval a vše proběhlo OK. Problém zmizel ale vyskytla se malá "kosmetická" vada. Na obrazovce Start se mi zdvojily ikony "Lidé", "HTC kalendář" a "Hudba". Kde a co mám provést abych ty duplikáty smazal? Díky za radu. Aleš.

-- doplnění předchozího příspěvku (pát srp 20, 2010 13:37) --

Omlouvám se htcjirkovi. Už jsem tady na fóru na tento problém našel od něho odpověď a vše i zdárně vyřešil. Aleš.