Zle svietiaci display - co s tym?

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
senoros
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv srp 12, 2010 6:01
Zařízení: HTC Sensation

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od senoros »

Prejem vam vsetkym dobry vecer, chcem sa s vami podelit o moje ´´stastie´´ ktore ma ci chcem alebo nie trapi. V prilohe mate fotky (sice nie najlepsie ale da sa z nich vydedukovat o co ide) ktore znazornuju moj display a moja otazka na vas znie, ci to je na reklamaciu alebo nie. Pripada mi to, ako keby bol ten display niecom z vnutra pritlaceny alebo co, preto ta biela farba, alebo neviem kde moze byt chyba. skuste sa mi k tomu prosim vyjadrit, lebo ja neviem co s tym. nechcem to davat zbytocne na reklamaciu, ak to neuznaju.... ale zasa za tie peniaze...

velmi pekne vam vsetkym dakujem
Přílohy
IMGP7249.JPG
(92.95 KiB) Zatím ještě nestaženo
IMGP7257.JPG
(95.23 KiB) Zatím ještě nestaženo
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od jenda89 »

souhlasím to je jistá reklamace,je taky dost možný že při delším používání a případnému pádu by se mohl poškodit snadněji než by měl,protože v tom místě je pravděpodobně víc přitlačený a namáhaný

ps:já uvažoval o reklamaci i kvůli lehkému prosvítání kolem optického trackballu
až půjdeš na reklamačku vem si i ty fotky,jen pro jistotu,pochybuju že se zavřou někam do temný komůrky kde to bude testovat při přebírání
VladimirSE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 21, 2008 22:30
Zařízení: HTC Desire 8GB

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od VladimirSE »

uz som o tom pisal v teme Rozbitý displej, Prosím pomoc!
mam presne taky isty problem na tom istom mieste. kde si kupoval Desire??? ja cez mp3.sk /eshop/ a do reklamacie sa mi moc ist nechce.
senoros
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv srp 12, 2010 6:01
Zařízení: HTC Sensation

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od senoros »

a skusenost so servisom? ako to vyzera? nerad by som bol aby to bolo este nieco horsie ako je toto :(

-- doplnění předchozího příspěvku (úte srp 17, 2010 7:36) --

ja ho mam z electroworldu a velmi zavazujem nad reklamaciou. nie je to malo penazi (aspon pre mna) kolko stal ten telefon, tak ma to hneva.
VladimirSE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 21, 2008 22:30
Zařízení: HTC Desire 8GB

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od VladimirSE »

Tak to je pravda, ze za tie prachy. Ale ako hovorim, ja to mam na tom istom mieste, ale nezda sa mi, ze by to az tak svietilo. A skusenost so servisom?? najblizsi je niekde v cechach. cize kym to poslu tam, nez to spravia, a ktovie co s tym spravia. fakt sa mi do toho moc nechce, a ked zvazim, ze som musel nan viac ako mesiac cakat, kedze neboli nikde na sklade a teraz ho reklamovat, to bude mozno dalsi mesiac. neviem co urobit.
senoros
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv srp 12, 2010 6:01
Zařízení: HTC Sensation

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od senoros »

co urobit? chciet svoje, to urobit... a na reklamaciu maju vzdy 30 dni
VladimirSE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 21, 2008 22:30
Zařízení: HTC Desire 8GB

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od VladimirSE »

a posles to priamo do servisu??? alebo zanesies do electroworldu??
senoros
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv srp 12, 2010 6:01
Zařízení: HTC Sensation

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od senoros »

ja im to odnesiem na predajnu a oni to budu riesit. ak by bol problem, tak to nebudes mat s kym riesit. ci mas iny plan?
VladimirSE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 21, 2008 22:30
Zařízení: HTC Desire 8GB

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od VladimirSE »

ja to poslem asi priamo http://services.vspdata.cz/htc/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od NeoPlex »

jak pisou kluci nahore, tohle je urcite reklamace. Nikdy jsem tohle u Desire jeste nevidel a mam takove blbe tuseni, ze to budou uz ty SLCD displeje.. snad to nebude jejich vlastnost.. a nebo tim jak Samsung nestiha dodavat Amoled displej, tak poslal spatnou serii.
senoros
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv srp 12, 2010 6:01
Zařízení: HTC Sensation

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od senoros »

a este jedna otazka co sa tyka servisu. kaza predajna by to mala posielat o autorizovaneho zarucneho servisu nie? alebo ako to je?
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od NeoPlex »

no presneji prodejna, kde jsi telefon zakoupil je povinna zaridit servis, bud sama nebo to posle do autorizovaneho servisu (v alza.cz si treba nejake opravy delali sami), ale zase na druhou stranu pokud doneses zarizeni primo do autorizovaneho servisu, tak usetris treba nejaky ten den, kdy bude telefon v reklamaci
senoros
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv srp 12, 2010 6:01
Zařízení: HTC Sensation

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od senoros »

autorizovany servis je v cechach a ja posobim na druhej strane slovenska, tak ze asi osobne do servisu.... to nepojde. ide o to, ze kto robi zarucne opravy ... ci je to niekto kto to opravi alebo to je niekto, kto do ´´doskirabe´´ a napise ze zalezitost nie je vadou pristroja
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od NeoPlex »

tak jedine tam, kde jsi to koupil
VladimirSE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 21, 2008 22:30
Zařízení: HTC Desire 8GB

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od VladimirSE »

mne to vyjde narovnako. kupoval som to cez e-shop. poslem to rovno kurierom do ciech za 12€ a je to. postou by ma to vyslo na nejakych 9€ 1.triedou, ale trvalo by im to 4-7 dni a kurierom 1-2. tym padom by to tam teoreticky uz v piatok mohli mat.
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od jenda89 »

většinou má každý eshop možnost reklamace i v kamenné prodejně,já ti spíš doporučuju osobní reklamaci v prodejně kde si to koupil,jasněji se s nimi můžeš domluvit,popřípadně hádat,oni by ti taky mohli po telefonu říct až jim to dojde že toto není na reklamaci a poslat to zpátky,naštvaný by si tam pak stejně musel
VladimirSE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 21, 2008 22:30
Zařízení: HTC Desire 8GB

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od VladimirSE »

Kamennu predajnu sice maju, ale v Banskej Bystrici a ja som z Bratislavy. A kvoli tomu sa trepat cez polku Slovenska sa mi fakt neoplati.
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od jenda89 »

no jak myslíš,ale já bych se kvůli "tomu" (mobil za 12tisic,u vás nevim kolik euro) asi přes celou republiku vydal,asi to bude finančně i časově náročnější ale záleží na tobě. Jestli ten eshop je seriózní a máš sním kladné zkušenosti tak to pošli a uvidíš,jinak hodně štěstí a nezapomeň pak dát vědět jak ti to dopadlo.
btw: jestli je ten eshop natolik dobrý že uzná chybu výrobce hned,tak je nepatrná možnost že ti to vymění za nový přístroj ihned,v tom případě by bylo osobní jednání nejlepší.
VladimirSE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 21, 2008 22:30
Zařízení: HTC Desire 8GB

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od VladimirSE »

s tym, ze mi to vymenia hned za novy kus ani neratam, pretoze mesiac som cakal, kym konecne dostanu nejake kusy na sklad. a ked ich konecne dostali, tak iba 2 kusy na papieri, ale v skutocnosti iba jeden, pricom mali nevybavenych vyse 30 objednavok. tym padom vymena kus za kus nepripada v uvahu.
senoros
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv srp 12, 2010 6:01
Zařízení: HTC Sensation

Zle svietiaci display - co s tym?

Příspěvek od senoros »

Tak moj telefon je odovzdany a putuje do servisu. dam vediet ako to dopadlo. na predajni mi povedali, ze taky problem este nemali a to vraj predali koooopec htc. vraj som prvy a maju minimum reklamacii na tieto pristroje. tak som asi pokazil priemer
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů