čas v SMS
Posted: Sat Jul 31, 2010 14:25
ahoj mám takýto probleém. vždy keď mi príde sms na mobil od niekoho tak je tam čas o hodinu viacej ako je nastavený v mobile.. keď posielam ja správu tak čas je dobre... neviem čím to je ale myslím si že tým keď som na dovolenke prehadzoval čas na nete cez wifi sa ma opýtalo či chcem nastaviť čas dal som áno bolo to v grécku a o hodinu do predu.. prišiel som na slovensko a ručne som si dal čas o hodinu nazad... a odvtedy mi ukazuje čas sms prijatej o hodinu viacej..
skúšal som reštartnúť telefon znova čas prehodiť ale stále nič.. može to byť tým že na dovolenke som čas dával aktualizovať cez net a on si pamatá ten čas ?? alebo ako to zmeniť ?? vtedy sa ma pýtalo či chcem zmeniť čas a teraz keď sa to nepýta neviem ako sa mám ktomu dostať a nastaviť to cez net voláko.. dosť mi to vadí pretože konverzácia s človekom ide zdola nahor vtomto prípade a nie tak ako by mala zhora dole...
ako to zmeniť ?...
díki
skúšal som reštartnúť telefon znova čas prehodiť ale stále nič.. može to byť tým že na dovolenke som čas dával aktualizovať cez net a on si pamatá ten čas ?? alebo ako to zmeniť ?? vtedy sa ma pýtalo či chcem zmeniť čas a teraz keď sa to nepýta neviem ako sa mám ktomu dostať a nastaviť to cez net voláko.. dosť mi to vadí pretože konverzácia s človekom ide zdola nahor vtomto prípade a nie tak ako by mala zhora dole...
ako to zmeniť ?...
díki