Page 1 of 1

ActiveSync zapíná WiFi

Posted: Tue Jul 27, 2010 19:55
by honefr
Dobrý den, už dva dny jsem začal používat Google Sync pro synchronizaci emailu: takže jsem začal používat ActiveSync ovšem od té doby se mi samo jen tak od sebe zapíná WiFi a to se mi vůbec nelíbí, slyšel jsem že WiFi po GPS žere nejvíce baterku, takže pokud nejsem v dosahu WIFi tak aď zůstane vyplá.
Nevíte prosím někdo jak tomu zapínání zabránit? Děkuju

-- doplnění předchozího příspěvku (ned srp 15, 2010 1:22) --

Furt mi to zapína wifi, každou chvíly, opravdu nikdo nevíte co s tím :?: :cry:
Prosím :smt100