Page 1 of 1

Stažení pozic satelitů pro GPS

Posted: Sun Jul 25, 2010 18:59
by _Ja
Prosím o radu. Rád bych si při připojení Omnie k PC stáhnul pozice satelitů. Ale nevím jak. Kolega má HTC touchPro a na stažení pozic satelitů má přímo ve WM prográmek na který klikne a pozice se mu stáhnou do GPS. Prosím poraďte kde tento program v OmniiPro najít, případně jaký program nainstalovat. Díky za každou radu.

Stažení pozic satelitů pro GPS

Posted: Sun Jul 25, 2010 20:00
by HADES
šmarjá, vždyť je tady o tom vlákno, příště HLEDEJ http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... ra#p126684" onclick="window.open(this.href);return false;

Stažení pozic satelitů pro GPS

Posted: Sun Jul 25, 2010 20:23
by _Ja
Moc díky!!! Úplně jsem to přehlíd. Omlouvám se za založení duplicitního vlákna. :salute: