Page 1 of 1

bluetooth :(

Posted: Sat Jul 24, 2010 15:10
by majo9
prosim vás chcem sa spýtať ako alebo kde nastavím vyditelnosť bluetooth ?
lebo ked chcem niečo poslať z iného mobilu tak ma nenájde.. alebo kde može byť ešte problém ??
a ako odošlem napr. voláku mp3-ku ??

bluetooth :(

Posted: Sat Jul 24, 2010 15:44
by Jindrapro
Karta sense nastaveni, dole v pravo je nabidka, nastaveni, ikona bluetooth, zalozka ozubena kolecka a tam je nabidka viditelnosti.....