bluetooth :(
Posted: Sat Jul 24, 2010 15:10
prosim vás chcem sa spýtať ako alebo kde nastavím vyditelnosť bluetooth ?
lebo ked chcem niečo poslať z iného mobilu tak ma nenájde.. alebo kde može byť ešte problém ??
a ako odošlem napr. voláku mp3-ku ??
lebo ked chcem niečo poslať z iného mobilu tak ma nenájde.. alebo kde može byť ešte problém ??
a ako odošlem napr. voláku mp3-ku ??