Page 1 of 1

FingerKeyboard a záloha nastavení

Posted: Sat Jul 24, 2010 8:11
by lnadeb
Zdravím, nikde jsem nenašel a tak se zeptám zde. Je nějaká možnost u klávesnice fingerkeyboard po namapování tlačítek toto nastavení nějakým způsobem zálohovat a při následné nové instalaci, např. při flash ROM, opět zálohované nastavení načíst bez nutnosti opětovného nastavování tlačítek? Děkuji za odpověď.

FingerKeyboard a záloha nastavení

Posted: Sat Jul 24, 2010 10:01
by sh.a.rk
Jasne ze hej . Staci ti odzalohovat adresar s nainstalovanym programom.