Page 1 of 1
Synchronizace Odeslané pošty s Outlookem?
Posted: Wed Jul 21, 2010 23:28
by honefr
Existuje ňáký způsob jak na HD2 s Outlok 2007 synchronizovat i odeslané emaily

Odeslaná pošta
Posted: Thu Jul 22, 2010 10:20
by Jiří Hrma
V e-mailovém klientovi v telefonu vyber Inbox/Outlook Email a potom Menu/Tools/Manage Folders (Nabídka/Nástroje/Správa složek...) a tam si vyber, které složky chceš synchronizovat. U HD2 ta nabídka asi bude přímo v e-mailovém klientovi od HTC (kvůli Sense to může být trochu přeskládané).
Synchronizace Odeslané pošty s Outlookem?
Posted: Thu Jul 22, 2010 13:31
by honefr
No to je neuvěřitelné

, mockrát děkuju, tohle už řeším asi už rok

, prolez jsem všechny nabídky, a nakonec se to udělá tak lehce...
Kouzlo WM
Mockrát děkuju!!!