Page 1 of 1
Mapy pro TomTom v telefonu?
Posted: Tue Jul 20, 2010 20:25
by WoMec
neporařilo se někomu rozchodit TomToma tak aby si našel mapy na interní paměti telefonu ? Mám 8GB variantu omnie2 a nechce se mi zatím kupovat přídavnou microSD kartu.
Mapy pro TomTom v telefonu?
Posted: Wed Jul 21, 2010 9:29
by šámot
ahoj,
tomtoma jsem používal, ikdyž na kartě. v interní paměti jsem ho nezkoušel.
normálně bych ho tam nakopíroval a zkusil spustit. pokud se rozběhne, tak jen vyřešit satelity.
Mapy pro TomTom v telefonu?
Posted: Wed Jul 21, 2010 10:59
by KVARK
Pokud opravdu nemáš v plánu kupovat paměťovku, ale chceš rozchodit TomToma, tak můžeš přejmenovat Moje Úložiště na Storage Card. Lze to jen udělat přes registry. Ale všecko co jsi na Moje Úložiště nainstaloval ti už nebude fungovat...
Mapy pro TomTom v telefonu?
Posted: Wed Jul 21, 2010 21:12
by WoMec
@šámot: to uz jsem zkoušel ale nejde :(
@KVARK: to bych mohl zkusit, nainstalovanýho tam nemám nic, jenom mi poraď jde to změnit v těch registrech ;) .. díky
-- doplnění předchozího příspěvku (sob črc 24, 2010 20:52) --
tak už jsem si pořídil microSD kartu a tenhle problém neřeším :D