Page 1 of 1
32GB microSDHC
Posted: Tue Jul 20, 2010 13:30
by šámot
ahoj,
myslíte, že bude O2 podporovat karty o velikosti 32GB?
díky za odpovědi, tom
32GB microSDHC
Posted: Tue Jul 20, 2010 14:03
by Radek Hübl
Operator s tim nema nic spolecneho, pokud tvuj telefon podporuje format SD HC tak pobere karty prave az do kapacity 32 GGB.
32GB microSDHC
Posted: Tue Jul 20, 2010 14:18
by IkE Blaster
Taky tě dostal, že? Zvykni si, že zde uživatelé Omnie II zkracují název na O2

jinak ano, bude
// WoMec: Já nebyl původní tázající a i jsem sám psal, že ano, bude... nechápu tě

32GB microSDHC
Posted: Tue Jul 20, 2010 19:02
by WoMec
@MAO: pobavil jsi

... Omnia 2 -> O2
@IkE Blaster: na 99% ti fungovat bude
