Spekulace: Dočkáme se HTC Desire HD s 4,3" displejem?

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Spekulace: Dočkáme se HTC Desire HD s 4,3" displejem?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Minulý týden unikla společnosti HTC interní roadmapa, díky které víme, že prvním Windows Phone 7 komunikátorem by měl být telefon s kódovým označením HTC Gold. Svého zástupce zde má ale i operační systém Android, ke kterému je přiřazeno zařízení s označením HTC Ace. Podle prvních informací by právě Ace měl být vylepšenou verzi HTC Desire a jeho prodejní název bude s největší pravděpodobností obohacen o přídomek "HD". Oficiálně zatím nebylo nic potvrzeno, ale informací ze zahraničních serverů začíná přicházet čím dál tím více.

obrázek
Ilustrační obrázek: Jak moc se asi bude HTC Ace od Desire lišit?

HTC Desire HD (Ace) by měl nabídnout displej s WVGA rozlišením a velkou úhlopříčkou 4,3". Zda půjde o AMOLED nebo SLCD se v tuto chvíli neví, ale favorizována bývá právě druhá technologie. Uvnitř najdeme 1 GHz procesor Snapdragon a Android ve verzi 2.2. Na zadní straně telefonu by měl být umístěný 8MPx fotoaparát s možnosti záznamu videa v HD rozlišení (720p). Aplikace a další data bude možné ukládat nejen na paměťovou kartu, ale i do vnitřního úložiště s kapacitou 4GB. Tělo telefonu by navíc mělo být vyrobeno z jednoho kusu hliníku, s čímž jsme se mohli setkat už u modelu HTC Legend. S uvedením na trh se v Evropě a Velké Británii počítá v průběhu října letošního roku.

Zdroj: AndroidCentral
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Spekulace: Dočkáme se HTC Desire HD s 4,3" displejem?

Příspěvek od barberry.pha »

nejvice se mi na tom libi to telo s jednoho kusu hliniku jako je u legenda :) to bude urcite pekny kousek :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Spekulace: Dočkáme se HTC Desire HD s 4,3" displejem?

Příspěvek od Jiří Hrma »

já se trochu bojím té úhlopříčky, 4,3" už mi přijde jako docela dost, ale spoustě lidí to zase může vyhovovat. A ta unibody konstrukce je skvělý nápad, u Legenda jsem to obdivoval už tenkrát při představení v Barceloně.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Spekulace: Dočkáme se HTC Desire HD s 4,3" displejem?

Příspěvek od barberry.pha »

no mi to taky prislo hodne ale radeji jsem nic nepsal aby to zase nebylo ze je to minimalni co jde pouzivat :)
s nejakymi 4" a celokovovy to by byla pecka :)
lordmystic
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát zář 21, 2007 9:08
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Strakonice, ČR
Kontaktovat uživatele:

Spekulace: Dočkáme se HTC Desire HD s 4,3" displejem?

Příspěvek od lordmystic »

Jiří Hrma píše:já se trochu bojím té úhlopříčky, 4,3" už mi přijde jako docela dost, ale spoustě lidí to zase může vyhovovat. A ta unibody konstrukce je skvělý nápad, u Legenda jsem to obdivoval už tenkrát při představení v Barceloně.
já se také trochu bál, ale po půl roce s HD2 vím, že Ace bude ten finální hřebíček na hlavičku pro WM a můj přechod k Androidu. huréj, bylo na čase, na evo 4g se čekalo dlouho, ale už se to blíží, podzim je náš!

ps - na podzim prodám HD2, kdo má zájem, pište. zn - levně :)
xxmz
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv říj 01, 2009 14:42
Zařízení: E-TEN X500 WM 6.5

Spekulace: Dočkáme se HTC Desire HD s 4,3" displejem?

Příspěvek od xxmz »

Nějak se mi nepozdává kombinace HD v názvu a WVGA displaye. Spíš bych to viděl na SLCD s 1280x720 (měl by je podporovat Android 3.0). To by šlo dobře marketingově prodat, AMOLED při úhlopříčce 4.3" nejde s takovým rozlišením za rozumné peníze vyrobit takže to trumfne Samsungy a iPhone to trumfne v jemnosti rozlišení.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Spekulace: Dočkáme se HTC Desire HD s 4,3" displejem?

Příspěvek od bkf1 »

Se nam z tech telefonu zacinaji stavat tablety a z tabletu telefony :???: Asi uz se nepredpoklada ze se telefony jeste budou nosit v kapse, mno kazdopadne se vracime zase zpatky na zacatek, nejen co se tyce ruznych softwarovych aspektu telefonu tak i proporcnich, do doby, kdy se telefony pomalu ani nevesly do ruky :???: To je ten pokrok...
tomogo
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: čtv srp 13, 2009 9:21
Zařízení: FSC 720 a Nokia E52
Bydliště: 110 00 Praha 1, V Jámě 699/5

Spekulace: Dočkáme se HTC Desire HD s 4,3" displejem?

Příspěvek od tomogo »

Jděte už stěma obludama někam, dokud nebude mít Desire, nebo jinej Android rSAP, nebo hlasové ovládání, tak je to pro mne pořád jen low-end a nic víc a je mi jedno jestli má obrazovku třeba 50" !
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Spekulace: Dočkáme se HTC Desire HD s 4,3" displejem?

Příspěvek od AtoM. »

xxmz píše:Spíš bych to viděl na SLCD s 1280x720 (měl by je podporovat Android 3.0
1280x720 půjde imho jenom do tabletů a netbooků (smartbooků)
cryingfreeman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: sob říj 17, 2009 11:22
Zařízení: Samsung Galaxy

Spekulace: Dočkáme se HTC Desire HD s 4,3" displejem?

Příspěvek od cryingfreeman »

AMOLED displej to určite nebude, Samsung takú veľkosť nevyrába a čisto kvôli HTC ani nezačne asi
Stanley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte úno 19, 2008 17:28
Zařízení: Samsung GT-I8000 Omnia II

Spekulace: Dočkáme se HTC Desire HD s 4,3" displejem?

Příspěvek od Stanley »

Je to všechno pěkný, leč k ničemu, pokud to opět zabijou výdrží.
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Spekulace: Dočkáme se HTC Desire HD s 4,3" displejem?

Příspěvek od KVARK »

4,3" nemusí být hodně. Záleží na tom jak se konstruktéři poperou s okraji a klávesami dole. HD2 byl první model s tak velkým displejem. Proto není divu, že je to pořádná cihla. Ale pokud se podaří zmenšit plochu okolo displeje, tak výsledkem může být mnohem menší telefon.

Ale spíš než HW mě zajímá jak na tom bude Android 3. Prý se chystají změny ve stylu WP7...
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Spekulace: Dočkáme se HTC Desire HD s 4,3" displejem?

Příspěvek od IkE Blaster »

No nevím, ale HD2 má hodně malé okraje a myslím, že zmenšení je již téměř nereálné. A i kdyby je změnšili o 90%, tak pořád se celé zařízení moc nezmenší. Neboli to slovo mnohem nedává smysl.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Spekulace: Dočkáme se HTC Desire HD s 4,3" displejem?

Příspěvek od bkf1 »

Tak aby se zarizeni vlezlo do "standardni seriove kapsy", musi mit hlavne urcitou maximalni sirku a tloustku. Vetsi tloustka v soucasnosti nehrozi, ale ta sirka se nam porad zvetsuje a okraje se podle me zmensovat taky nebudou :???:
Stanley píše:Je to všechno pěkný, leč k ničemu, pokud to opět zabijou výdrží.
Mno soucasna hladovost komponent mobilnich zarizeni se moc omezit neda spise vubec a vzhledem k tomu, ze se pouziva uz 19 let stara technologie akumulatoru a novou nikdo ne a ne vymyslet, tak aby se dala komercne vyrabet, tak bych si spise zvykal na stale mensi a mensi zivotnost na jedno nabiti. Nebo rovnou po koupeni zarizeni kupovat rozsirenou baterii, ktera take bohuzel zvetsi tloustku zarizeni a mimo jine samozrejme zvetsi celkove naklady na porizeni zarizeni :???:
amper
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon dub 12, 2010 7:52
Zařízení: Htc Desire

Spekulace: Dočkáme se HTC Desire HD s 4,3" displejem?

Příspěvek od amper »

vsetko je to sice pekne ale pokial tam bude kapacita baterie taka ako u Desiru, tak nech to radsej na trh ani nedavaju. :tlem:
pretorian
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob úno 17, 2007 23:28
Zařízení: HTC Desire HD

Spekulace: Dočkáme se HTC Desire HD s 4,3" displejem?

Příspěvek od pretorian »

no konečně něco zajímavého aspoň vím na co přesedlám z WM po 8letech :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 79 hostů