Par dotazu na majitele HTC HD2 pred moznou koupi
Posted: Fri Jul 16, 2010 15:06
Zdravim, jakozto absolutni laik, ktery s WinMo zarizenim nikdy nepracoval dele nez par minut, mbych se chtel dotazat zkusenych, co maji HTC HD2 s oficko CZ romkou. Uvazuji totiz pro otce o vyberu noveho telefonu a vzhledem k provazanosti s exchange serverem v praci a pozadavku na co nejvetsi obrazovku (ma desne siroke prsty) me napadl prave HTC HD2. Zde ony dotazy:
1. Umi HD2 pres exchange synchronizovat krome kalendare, mailu a kontaktu taky ukoly (v menu jsem to videl, ale zajima me, zda to skutecne funguje?
2. Pokud ano, zobrazuji se tyto ukoly v HTC kalendari tak jako v Outlooku na PC, tzn. posunuji se ze dne na den dokud nejsou splneny a jsou videt i na today obrazovce?
3. Lze nejak bez vetsiho zasahu do telefonu dosahnout toho, aby na Today obrazovce misto tech tri obrich ikon bylo videt vice udaju z kalendare a jsou tam pripadne videt i ukoly?
4. Pokud ne, lze toho nejak snadno a bez flashovani apod. operaci dosahnout jinak? (pokud mozno tak, abych jen stahnul nejaky cab a pustil ho a bylo to)?
5. Lze do tech 9 poli na ikony dat i zastupce napr. na rychle zapnuti wifi, dani vibracniho rezimu apod.?
Vic me zatim nenapada, predem diky kazdemu za postrehy.
1. Umi HD2 pres exchange synchronizovat krome kalendare, mailu a kontaktu taky ukoly (v menu jsem to videl, ale zajima me, zda to skutecne funguje?
2. Pokud ano, zobrazuji se tyto ukoly v HTC kalendari tak jako v Outlooku na PC, tzn. posunuji se ze dne na den dokud nejsou splneny a jsou videt i na today obrazovce?
3. Lze nejak bez vetsiho zasahu do telefonu dosahnout toho, aby na Today obrazovce misto tech tri obrich ikon bylo videt vice udaju z kalendare a jsou tam pripadne videt i ukoly?
4. Pokud ne, lze toho nejak snadno a bez flashovani apod. operaci dosahnout jinak? (pokud mozno tak, abych jen stahnul nejaky cab a pustil ho a bylo to)?
5. Lze do tech 9 poli na ikony dat i zastupce napr. na rychle zapnuti wifi, dani vibracniho rezimu apod.?
Vic me zatim nenapada, predem diky kazdemu za postrehy.

