Page 1 of 1

Změna velikosti fontu v Today obrazovce pod 6.5

Posted: Wed Jun 30, 2010 20:04
by tompec
Tak jsem se taky přidal k zástupu těch co upgradovali na 6.5 a zatím mám tedy spíše rozporuplné pocity.

Mimo jiné bych ale rád věděl, zda někdo víte jak změnit velikost fontu na obrazovce Dnes. Nikde jsem to nenašel a tady na foru taky ne. Děsí mě to velké písmo co je tam defaultně nastaveno.

Díky všem !

-- úte črc 06, 2010 14:55 --

Hmm, odpovím si sám :???:
Stáhnul jsem si WM 6.5 ROM B7610NXXJC2 a tam je "Velikost textu" v krásně udělaném nastavení telefonu pod položkou "Displej a osvětlení".

Tím bych toto téma uzavřel. Další podněty k této ROM prosím pod téma Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti.

Díky ;-)