Přisvětlení u focení
Posted: Sun Jun 20, 2010 17:30
Dobrý den, dříve s oreginální ROM když jsem zapnul fotoaparát a kliknul na ikonu blesku tak se rozsvítila dioda, ale od té doby co mám ROM od miriho tak se vůbec nic nestane.
Dioda bliká (blesk) při vyfocení ale nesvítí ještě před vyfocením, jestli víte co myslím, takže ve VELMI hrozných světelných podmínkách pomalu na displeji ani nevidím kam s foťákem mířím a odhadem s nataženýma rukama musím hádat co fotím.
Byl bych moc rád kdyby jste mi někdo poradil, tohle už mě potrápilo
Děkuju
Dioda bliká (blesk) při vyfocení ale nesvítí ještě před vyfocením, jestli víte co myslím, takže ve VELMI hrozných světelných podmínkách pomalu na displeji ani nevidím kam s foťákem mířím a odhadem s nataženýma rukama musím hádat co fotím.
Byl bych moc rád kdyby jste mi někdo poradil, tohle už mě potrápilo
Děkuju