SMS přez WIFI
Posted: Sat Jun 19, 2010 10:54
Chtěl bych se zeptat,jestli je nějaká aplikace pro HD2 na odesílání zpráv přez WIFI.Jako má např. Android Kubík SMS.
Díky za informaci.
Díky za informaci.
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/