Page 1 of 1

SMS přez WIFI

Posted: Sat Jun 19, 2010 10:54
by Vitezslav2
Chtěl bych se zeptat,jestli je nějaká aplikace pro HD2 na odesílání zpráv přez WIFI.Jako má např. Android Kubík SMS.
Díky za informaci.

SMS přez WIFI

Posted: Sat Jun 19, 2010 13:48
by skurakai
Kubik SMS byl dříve pro WM. Takže přes něj.

SMS přez WIFI

Posted: Sat Jun 19, 2010 14:26
by Vitezslav2
Tak to mne nenapadlo.Děkuji.