jakého IRC klienta?
Posted: Thu Jun 17, 2010 0:55
Ahoj, hledám nějakého IRC klienta, co bude chodit na OmniiPRO. Máte nějaký tip? Podmínka - freeware.
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/