Page 1 of 1

Zasekany pri spusteni programu

Posted: Tue Jun 01, 2010 19:14
by RadekN
Zdravim, mobil jede v poradku, ovsem dokud nespustim Coreplayer - potom se zacne sekat a nejdou plynule prehravat filmy. Zajimavost je, ze se to deje jen obcas a za par dni to zase jede... opravdu nevim cim to je .. dekuju pokud nekdo vi, co s tim

Zasekany pri spusteni programu

Posted: Wed Jun 02, 2010 10:24
by Ruslan Botsyurko
Na jakém zařízení se ti tohle děje?

Mě se občas stává podobný problém. Sice filmy jdou přehrávat bez problém, ale když delší dobu poslouchám v CorePlayer hudbu a pak ho vypnu, tak je vykreslování grafiky v systému neskutečně pomalé a pomůže až softreset. Zatím se mi bohužel nepodařilo najít řešení, kdybych na něco narazil, dám vědět.