Page 1 of 1

Karta dokumentů?

Posted: Sat May 29, 2010 18:31
by premikkoci
Dobrý den. Mohl by mě někdo poradit jak přidat dokument tab do HTC Sense? Nejlépe pomoci .cab
Děkuji za rady

Karta dokumentů?

Posted: Sat May 29, 2010 19:20
by Mezek
Koukni se tady - 83.Samostatná instalace záložky HTC Dokumenty. Pokut máš originál ROM 1.66, tak je to nefunkční.

Karta dokumentů?

Posted: Sat May 29, 2010 19:23
by premikkoci
No bohužel mám, takže nic..