Page 1 of 1

Poznámky z kalendáře na zamčené obrazovce

Posted: Thu May 27, 2010 10:47
by Tom2009
Ahoj všem..
Mám prosbu, nikde jsem nenašel, zda-li jde nastavit zobrazování více poznámek a úkolů z kalendáře na zamčené obrazovce. Standardně se zobrazuje jen jedna. Jde to vůbec? případně jak?
Díky za odpovědi a za pomoc.
Tom :tlem:

Poznámky z kalendáře na zamčené obrazovce

Posted: Thu May 27, 2010 11:19
by YAMATO
Nainstaluj si alternativní zámek S2U2 (http://www.ac-s2.com/), ten umí toto a spoustu dalších věcí.