Poznámky z kalendáře na zamčené obrazovce
Posted: Thu May 27, 2010 10:47
Ahoj všem..
Mám prosbu, nikde jsem nenašel, zda-li jde nastavit zobrazování více poznámek a úkolů z kalendáře na zamčené obrazovce. Standardně se zobrazuje jen jedna. Jde to vůbec? případně jak?
Díky za odpovědi a za pomoc.
Tom
Mám prosbu, nikde jsem nenašel, zda-li jde nastavit zobrazování více poznámek a úkolů z kalendáře na zamčené obrazovce. Standardně se zobrazuje jen jedna. Jde to vůbec? případně jak?
Díky za odpovědi a za pomoc.
Tom