Page 1 of 1

Podpora SE

Posted: Sun May 23, 2010 19:16
by Radek33
Mám dotaz.
Zkoušel někdo podporu SE? Mně ještě nikdy neodpověděli na mail. A na telefon, to se taky moc nedá říct. Mluvil jsem s nějakou blbkou, která očividně woknům nerozumí.
A co fórum na SE Mania? Tam se mi nepodařilo přihlásit. Asi jsem blb i já, ale stále mi to píše, že se do tohoto fóra nemohu přihlásit.

Podpora SE

Posted: Mon Jun 07, 2010 14:45
by Kolda.o
emailova podpora reaguje pomalu ale reaguje. Rozhodne na ale nelze spolehat. Opravdu je lepsi zeptat se tady nebo na SEmanii.

Podpora SE

Posted: Mon Jun 07, 2010 14:52
by Ruslan Botsyurko
Na oficiální podporu bych se asi moc nespoléhal, to je mnohem lepší, jak píše Kolda, se obrátit na některé z českých fór. Co se týče SEmanie, tak kdysi jsem se tam registroval když jsem měl ještě obyčejný SE a teď jsem se zkusil přihlásit a šlo mi to bez problémů. Pokud ti blbne registrace, tak napiš adminovi. Případně se vždycky můžeš zeptat tady. Na SEmanii bych řekl, že jsou víc zaměřený na ten sonyercsson firmware, než na Windows Mobile, protože jediný sonyericssony s WM jsou Xperia X1 a X2, takže tam určitě nebude tak velká WinMo komunita jako tady. A to říkám zcela objektivně, ne že bych je chtěl nějak diskriminovat jako konkurenci, to vůbec ne.