Page 1 of 1
Prosba s nastavením průhlednosti lišt
Posted: Fri May 21, 2010 17:51
by olda
Zdravím uživatele tohoto fora. Mám prosbu jestli někdo nevíte jak zprůhlednit na Domovské obrazovce horní a dolní lištu aby nebyla černá viz obrázek. Předem moc děkuji za radu. Na XDA foru jsem hledal ale tam je jen postup jak to udělat na Manile 2.5 a tu já v této Rom nemám. Ahoj Olda

Prosba s nastavením průhlednosti lišt
Posted: Fri May 21, 2010 18:33
by matelkoxxl
Priehľadnosť nie je náhodou podmienená buď manilou, alebo titaniom?
Prosba s nastavením průhlednosti lišt
Posted: Sun May 23, 2010 23:10
by Jiří Hrma
jj je to podmíněné Titanium pluginem, ale tslany psal, že by to mohlo jít HEXeditací dvou souborů, ale to už je docela oříšek, tak nevím...
Prosba s nastavením průhlednosti lišt
Posted: Mon May 24, 2010 9:54
by tslany
Aby to
HEXnutí fungovalo, musí se vypnout skinování systému. Ono to funguje i s ním, ale poněkud to ... blbne

Prosba s nastavením průhlednosti lišt
Posted: Mon May 24, 2010 20:11
by olda
Kluci moc děkuji za rady ale asi se na to vykašlu ale nevíte někdo o nějakém lepším tématu na lepší čitelnost na slunci? Mám černé s bílým písmem a je to nečitelné. Předem moc děkuji . Ahoj Olda

Prosba s nastavením průhlednosti lišt
Posted: Thu May 27, 2010 13:17
by Ruslan Botsyurko
Tak si nastav nějaké normální pozadí. Z takové pestré tapety pod bílým písmem bych asi brzo šilhal. Sám nejraději používám tmavé tapety s hodně střídmou grafikou aby to nepřekáželo ve čtení informací na homescreen.