HD2 problémy s GSM či ROM

Diskuze o oficiálních a neoficiálních ROM pro HD2 a dalších úpravách tohoto komunikátoru
Odpovědět
Stano
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: čtv srp 13, 2009 11:35
Zařízení: HTC Desire

HD2 problémy s GSM či ROM

Příspěvek od Stano »

zdar

kúpil som HD2 za 300€ s tým že vraj sú nejaké problémy s ROM - povedal som si nevadí rom preflashujem (skúsenosti s touch pro, cca 20x)

po odomknutí (HSPL) HD2 a nahraní ROM Energy.Leo.21903.Sense2.5.Cookie.May.09 sa s HD2 nedal telefonovať a nefungoval budík
aj keď budík bol nastavený v menu na home screen sa neukazoval a ani nezvonil
telefonovanie prebiehalo tak že pri vytočení čísla sa cez 3/4 displeja objavil čierny štvorec a na dotyk či tlačítka nereagoval - pomohol reset

tak som preflashoval na ROM Energy.Leo.23569.Sense2.5.Cookie.May.09 kde telefonovanie taktiež nefunguje
ať pri zapnutí alebo po resete sa odmieta zaregistrovať do GSM - raz sa mi to podarilo pri vypnutí a zapnutí GSM ale nikdy viac

nasledovalo výmena Radio 2.10.50.08_2 no problém pretrváva

už si neviem rady - čo ako ďalej ?
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

HD2 problémy s GSM či ROM

Příspěvek od Petulinek »

Zkus original ROM, pokud nebude fungovat, zrus HSPL, dej original SPL a servis...
Stano
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: čtv srp 13, 2009 11:35
Zařízení: HTC Desire

HD2 problémy s GSM či ROM

Příspěvek od Stano »

tak ponechal som nové RADIO a nahodil zas Energy.Leo.21903.Sense2.5.Cookie.May.09

s GSM už zdá sa nie je problém a funguje aj myPhone čo pred tým nefungoval, telefonovať sa dá a budík je taktiež ok
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HD2 problémy s GSM či ROM

Příspěvek od htcjirka »

Vetsinu problemu si zdejsi nekteri uzivatele zpusobuji sami,vrtanim v systemu,kolikrat i nevhodnymi tweakovacimi nastroji,nekolikrat flashuji ruzne varene rom pak breci ze neco nefunguje,protoze i k dane rom pouziji nevhodne radio apod. :roll: vubec se nedivim ze Mrkvosoft zene system tam kde bude Windows Phone 7
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

HD2 problémy s GSM či ROM

Příspěvek od Petulinek »

Zase na druhou stranu, každý jsme nějak začínal a učil se to... Spíš je horší, že naprosto chybí samostatnost, že se furt ptají na stokrát probírané blbosti než aby sami hledali a učili se...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HD2 problémy s GSM či ROM

Příspěvek od htcjirka »

Ja kdyz jsem zacinal tak jsem nejprve hodne dlouho cetl a do zadnych vetsich uprav jsem se nepoustel.Dneska kazdy koupi novy strojek a hned druhy den ho flashuje a cpe do nej vse co se vali na netu.
Stano
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: čtv srp 13, 2009 11:35
Zařízení: HTC Desire

HD2 problémy s GSM či ROM

Příspěvek od Stano »

nie je to moje prvé WM zariadenie, vyše roka som vlastni HTC Touch PRO s energy ROM, preto som nehodlal stráviť ani deň zbytočne s základným ROM ;)
Odpovědět

Zpět na „ROM, hotfixy a HardSPL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host