Page 1 of 1
fólie
Posted: Fri May 07, 2010 21:34
by vlezminazada
cau mam dotaz jak nalepit folii která byla přibalená u HTC jestli je samolepící nebo jestli ji mam přilepit nějakym speciálním lepidlem nebo něco tak samozřejmě že sem jí skoušel odlepit ale připadá mi že neni samolepící nevim no
fólie
Posted: Fri May 07, 2010 22:07
by IkE Blaster
Nepotřebuješ lepidlo, ale ani není přímo samolepící (neobsahuje lepidlo)

fólie
Posted: Sat May 08, 2010 9:45
by vlezminazada
dík no ted už aspon vim že neni samolepící a že nepotřebuju lepidlo ale stále teda nevim jak jí mam nalepit :D
fólie
Posted: Sat May 08, 2010 10:02
by baron
U snad každé fólie máš obrázkový návod, jak fólii aplikovat na displej.
Nebo si pročti tento článek, v odstavci
Aplikace fólie na displej máš popis jak na to.
fólie
Posted: Sat May 08, 2010 10:56
by vlezminazada
tak tady u té nebyl a chtěl jsem se zeptat neni možné že by folíe po zakoupiení už byla nalepená protože z toho "kusu plastu"
co jsem měl v balení nic sloupnou co bych poté aplikoval na display nejde.Navíc mam u mikrofonu a předního fotoaparátu miniaturní vzduchoví bubliny spíš že folie na tom už nedrží a na kraji displaye je jedno černý malí smítko.Ještě k tomu předešlímu vyjádření to samolepící mělo bejt v uvozovkách že se prostě folie musí sloupnout
fólie
Posted: Sat May 08, 2010 11:09
by baron
Co známí kupovali TD2, tak všichni museli fólii nalepit. Byla přiložena v krabici, ale nenalepená.
Nicméně, to co popisuješ vypadá, že fólie je už nalepená.
fólie
Posted: Sat May 08, 2010 11:20
by vlezminazada
právě no sem taky čet že by neměla bejt nalepená ale když jsem 1/2 hodiny strávil odlepit folie která neni tak mi to přošlo dovný no.Takhle to asi nepoznam no poslal sem už dotaz prodejci jesli je nalepaná nebo jestli mě ošidily :D tak sem zvedavej
fólie
Posted: Sat May 08, 2010 12:19
by IkE Blaster
Pardon, nějak se mi omylem povedla smazat kus mé původní zprávy. Pro nalepení stačí při sloupávání přiložit na display, ona se jakoby přilne. Jinak vždycky jsem jí sundaval stejně jako když máš samolepku na papíře, opatrně ohnout od jednoho konce a fólie se odloupne od toho papíru. Na displayi by měla být z výroby ochránná fólie, která by ale měla mít na nějakém okraji výstupek pro sloupnutí. Poté by měla být v balení už ta ochranná. Těžko říct, ale řekl bych, že už ti jí nalepili na přístroj.