Tip na zajímavou ROM pro HTC HD2: WM6.5.3 "ChuckyROM"
Posted: Thu May 06, 2010 12:26
Na serveru PocketNow mě velice zaujala zmínka o neoficiální WM6.5.3 ROM s názvem ChuckyROM, která pochází od cookera s přezdívkou birkoffsjunk. Tahle ROMka nabízí velmi originální skin pro prostředí HTC Sense a celou řadu úprav, které ji dost výrazně odlišují od jiných neoficiálních ROM.

K dispozici je ve dvou verzích - Lite a Tabtastic. Jejich rozdíly najdete v patřičném vlákně na Xda-developers. Abyste ROM mohli ve svém HTC HD2 používat, je nutné mít systém odemčený přes HardSPL unlock. Odkazy pro stažení naleznete zde. Pokud ROM vyzkoušíte, můžete své dojmy napsat do tohoto vlákna.
ChuckyROM na videu
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lJexPilXb0M[/youtube]

K dispozici je ve dvou verzích - Lite a Tabtastic. Jejich rozdíly najdete v patřičném vlákně na Xda-developers. Abyste ROM mohli ve svém HTC HD2 používat, je nutné mít systém odemčený přes HardSPL unlock. Odkazy pro stažení naleznete zde. Pokud ROM vyzkoušíte, můžete své dojmy napsat do tohoto vlákna.
ChuckyROM na videu
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lJexPilXb0M[/youtube]