Page 1 of 1

SÚRNE: mám problém so synchronizácou s win 7

Posted: Mon May 03, 2010 21:52
by bmac
vobec nevim ako synchronizovať. Mám nainštalovaný win mobile device center 61 64 bit a ked pripojím diamonda, tak v nom ukazuje stále activesync alebo disk, no a v PC ked otvorim tan center, tak sa ta tvári ako keby nič nebolo pripojené? Mohli by ste mi s tým poradiť? Dík

SÚRNE: mám problém so synchronizácou s win 7

Posted: Wed May 12, 2010 8:09
by Ruslan Botsyurko
Start-->Settings-->Connections-->USB to PC-->ActiveSync a zaškrtnout políčko "Enable advanced network functionality" (resp. u některých ROM "Enable faster data synchronisation"). To by mělo stačit.