SÚRNE: mám problém so synchronizácou s win 7
Posted: Mon May 03, 2010 21:52
vobec nevim ako synchronizovať. Mám nainštalovaný win mobile device center 61 64 bit a ked pripojím diamonda, tak v nom ukazuje stále activesync alebo disk, no a v PC ked otvorim tan center, tak sa ta tvári ako keby nič nebolo pripojené? Mohli by ste mi s tým poradiť? Dík