Page 1 of 1

gmail a prilohy

Posted: Sat May 01, 2010 21:16
by MiroS
zdravim pani, mam taky problem, z nicoho nic mi gmail prestal stahovat prilohy, mam ich povolene, pripojenie v poriadku, skusal som uz asi 3 rozne rom a nemozem prist nato preco to nejde..... nema niekto riesenie?

ps: problem vyrieseny, nevie otvarat len prilohy v novom formate, format v xls otvara v pohode... myslel som ze office mobile 2010 vie otvarat xlxs formaty...

gmail a prilohy

Posted: Sat May 08, 2010 10:31
by icepoint
nepoužívám sice gmail, ale od koupení telefonu mi nikdy nestáhl přílohy napoprvé, byť mám povoleno stažení neomezené velikosti.používám freemail na seznamu, vždy stáhne zprávu, a když obsahuje přílohu, musím na tu zprávu kliknout, zadat stáhnout při příštím stažení , a pak to stáhne.