gmail a prilohy
Posted: Sat May 01, 2010 21:16
zdravim pani, mam taky problem, z nicoho nic mi gmail prestal stahovat prilohy, mam ich povolene, pripojenie v poriadku, skusal som uz asi 3 rozne rom a nemozem prist nato preco to nejde..... nema niekto riesenie?
ps: problem vyrieseny, nevie otvarat len prilohy v novom formate, format v xls otvara v pohode... myslel som ze office mobile 2010 vie otvarat xlxs formaty...
ps: problem vyrieseny, nevie otvarat len prilohy v novom formate, format v xls otvara v pohode... myslel som ze office mobile 2010 vie otvarat xlxs formaty...