Vypnutí displeje při telefonování
Posted: Fri Apr 30, 2010 12:55
Vím, že to někde je, ale po hodině hledání nemohu najít. Někdo psal, že při telefonním hovoru si kompletně vypne-uzamkne displej. Potřebuji to rovněž, neb pomocí proximity a zpoceného ucha si hovor neustále vypínám, nebo zapínám jiné volby- většinou hovor nechtěně ukončím.Prosím poradit, jak když přijmu hovor nebo volám a spojí se hovor , uzamknout totálně displej a hovor aby šel ukončit jen pomocí hardw.tlačítka zavěšením telefonku.děkuji moc.
-- doplnění předchozího příspěvku (pát dub 30, 2010 17:24) --
tak uz vim,napr.s2u2,pak je i neco placeneho.no uvidim.
-- doplnění předchozího příspěvku (pát dub 30, 2010 17:24) --
tak uz vim,napr.s2u2,pak je i neco placeneho.no uvidim.