růžový fotoflek
Posted: Mon Apr 19, 2010 16:08
Zdravím všechny zkušené.Vím že se to tu už řešilo nesčetněkrát, ale chtěl jsem se zeptat,zda-li jste někdo nezjistil původ růžového fleku.Mě se objevil až nyní.Cca po 5 měsících. Jeden poznatek, původní rom 1.48 po celou dobu bylo vše ok,marně jsem jej hledal,když se tu o něm psalo,až nyní je tam,a je to jak když dostanu přes držku. Měl jsem podezření na nějakou app, postuně jsem je odebíral,nakonec Hardreset a flek zůstal i na čisté romce.Nebude to pravděpodobně softwarová záležitost,když od začátku nebyl, a nyní je,spíše bych se přiklonil k nějaké únavě materiálu (snímače,čočky atd.) Jediný poznatek, v nastavení foto,sytosti obrazu je mezi 2 a 3 stupněm obrovský skok v sytosti (až přebarvený) naopak na druhý je bledý,nedobarven. Máte někdo nějaké jiné poznatky ohledně tohoto tématu?Díky.