iGO 8.3.2.124260
Posted: Thu Apr 15, 2010 6:01
ahoj,
mám jeden zajímavý problém. včera jsem nainstaloval iGO 8.3.2.124260. navigace běží bez Ok, ale neustále cvaká. cca 2x za vteřinu cvakne a je to dost nepříjemné. nic v nastavení jsem nenašel, jen vypnout zvuk.
jestli to s tím souvisí, včera jsem nahodil i novou ROM JD1.
díky za odpovědi, tom
-- doplnění předchozího příspěvku (čtv dub 15, 2010 13:07) --
tak jsem problém vyřešil,
ze sys. jsem odstranil určení pro HTC a je po cvakání, tom
mám jeden zajímavý problém. včera jsem nainstaloval iGO 8.3.2.124260. navigace běží bez Ok, ale neustále cvaká. cca 2x za vteřinu cvakne a je to dost nepříjemné. nic v nastavení jsem nenašel, jen vypnout zvuk.
jestli to s tím souvisí, včera jsem nahodil i novou ROM JD1.
díky za odpovědi, tom
-- doplnění předchozího příspěvku (čtv dub 15, 2010 13:07) --
tak jsem problém vyřešil,
ze sys. jsem odstranil určení pro HTC a je po cvakání, tom