Page 1 of 1

HOMESCREEN STEJNÝ JAKO NA COMPU ?

Posted: Sun Aug 27, 2006 22:46
by E.T.
Rád bych si udelal prostředí na display stejne jako je v bežném compu při použití XP-ček,tzn. že bych chtel aby byl start v levém dolním rohu,lišta ve které se zobrazují spuštené programy v dolní části a abych si mohl na obrazovku tedy na display dat ikony programů kam bych chtel proste jako na bežnem compu určite chápete co mam na mysli...Doufám že to jde bych byl rád.......

Posted: Sun Aug 27, 2006 22:55
by Jiří Hálek
mas na mysli neco takoveho? kdyz tak se koukni sem

Posted: Sun Aug 27, 2006 23:02
by Luckyn
Tohle jsou taky widle ale uz visty =)

Posted: Sun Aug 27, 2006 23:05
by Jiří Hálek
yop, ale nic jinyho sem zrovna nemel po ruce :-D a jestli to E.T. zaujme tak si snadno vybere neco podobnyho v odkazu co sem mu dal

Posted: Sun Aug 27, 2006 23:06
by E.T.
no to už je lepší,proste bych si chtel udelat věrnou kopii svého prostředí na compu víš,by to mel tento přístroj určite zvládnout :o) Spíš já abych to zvládnul hihi :o)

Posted: Sun Aug 27, 2006 23:08
by Jiří Hálek
Projdi si to forum, neco urcite najdes :tlem:

Posted: Sun Aug 27, 2006 23:15
by E.T.
ok,já to prolezu,kdybych se ničím neuspokolil,tak se ozvu !!!! zatím dík

Posted: Sun Aug 27, 2006 23:45
by E.T.
nejak mi to vůbec nefachá