Page 1 of 1

GPIO-gfx

Posted: Sat Apr 10, 2010 18:42
by sh.a.rk
Ak ma niekto chut experimentovat zo zmenou frekvencie procesora na OII, moze vyskusat tento program.
Stiahneme si tieto subory: InstallFramework_ARM.cab ftp://ftp2.pcsoft.com/DLL/14.0/US/Insta ... rk_ARM.cab, GPIOgfx.v1.2d.CAB http://tanguy.ath.cx/index.php?q=english/node/57


1. Nainstalujeme InstallFramework_ARM.cab
2. Potom nainstalujeme GPIOgfx.v1.2d.CAB (nainstalovat do internej pamati)
3. Spustit nainstalovany program a nastavit pozadovanu frekvenciu delenu 2 - cize frekvencia 900Mhz bude APLL: 450
4. Vytvorime odkaz pre rychle spustenie tejto frekvencie


ImageImageImage
ImageImageImage
Image

Po nastaveni nizkych frekvencii napr 266Mhz je cinnost systemu uz poriadne spomalena. Zaujimave by mohlo byt, keby bolo mozne toto nastavit v sleep mode -- a ci by sa tym predlzila vydrz na jedno nabitie.