Prehravani filmu - audio codec
Posted: Fri Apr 09, 2010 21:44
Caute, jsem tu s dotazem, ktery se tyka filmu. Forum jsem prijizdel a nejake problemy s prehravanim filmu tu byly, ale nenasel jsem zadny jako ten muj. Neni to problem primo v telefonu, ale snad to sem patri.
Mam prehravac Coreplayer a u nekterych filmu mi to hodi error "Audio codec (AC-3) not supported by the player!". Chtel bych vas poprosit o nejakou radu na program, ktery mi tyto kodeky dokaze prevest a taky na jaky kodek vubec prevadet mam, protoze tomuto tematu moc nerozumim
Mam prehravac Coreplayer a u nekterych filmu mi to hodi error "Audio codec (AC-3) not supported by the player!". Chtel bych vas poprosit o nejakou radu na program, ktery mi tyto kodeky dokaze prevest a taky na jaky kodek vubec prevadet mam, protoze tomuto tematu moc nerozumim