Page 1 of 1

Prehravani filmu - audio codec

Posted: Fri Apr 09, 2010 21:44
by RadekN
Caute, jsem tu s dotazem, ktery se tyka filmu. Forum jsem prijizdel a nejake problemy s prehravanim filmu tu byly, ale nenasel jsem zadny jako ten muj. Neni to problem primo v telefonu, ale snad to sem patri.
Mam prehravac Coreplayer a u nekterych filmu mi to hodi error "Audio codec (AC-3) not supported by the player!". Chtel bych vas poprosit o nejakou radu na program, ktery mi tyto kodeky dokaze prevest a taky na jaky kodek vubec prevadet mam, protoze tomuto tematu moc nerozumim :tlem:

Prehravani filmu - audio codec

Posted: Sun Apr 11, 2010 16:44
by Ruslan Botsyurko
CorePlayer bez problemu zvlada napr. MP4 format, ktery je spolu s divX celkem oblibeny pro prevadeni videa do PDA. Co se tyce programu, tak tech je spousta, ja napriklad pouzivam 'Free Video2iPod Converter' s nastavenim iPod High quality (VGA). Jinak je program jednoduchy, ale efektivni. Pak taky muzes zkusit program 'Super', nebo se podivej na hlavni stranku SmartManie, Jirka psal nedavno clanek o jednom konverznim programu.