Page 1 of 1
Úložiště fotografií
Posted: Tue Apr 06, 2010 6:25
by šámot
zdravím,
mám jeden problém, se kterým bych potřeboval pomoci.
Pro běh navigace IGO8, jsem přepsal registry úložiště Paměťová karta na Storage Card. Vše funguje skvěle, až na to, že fotoaparát mi teď nabízí místo pro uložení fotek jen Moje úložiště. Prostor Paměťová karta je neaktivní.
Proto bych i zde bych to potřeboval změnit na Storage Card. Pátral jsem např i v registrech, ale zatím bezúspěšně.
Díky za každou radu, tom.
Úložiště fotografií
Posted: Tue Apr 06, 2010 14:02
by Folkmy
proč jsi kvůli igo měnil registry? to není potřeba
Úložiště fotografií
Posted: Tue Apr 06, 2010 14:18
by danri
Taky nechápu proč zbytečně měnit název Paměťové karty. IGo i vše ostatní bez problémů funguje.
Úložiště fotografií
Posted: Tue Apr 06, 2010 14:20
by šámot
protože sys.txt pracuje s pojmem Storage Card a ne Paměťová karta
Úložiště fotografií
Posted: Tue Apr 06, 2010 14:22
by Folkmy
no to jo, ale v sys.txt mám storage card ale v registrech jsem nic neupravoval. to ti igo předtím nefachala?
nebo jsem někde četl, že v sys.txt stačí přepsat storage card na paměťová karta. ale nezkoušel jsem to
Úložiště fotografií
Posted: Tue Apr 06, 2010 14:29
by šámot
ne nešla mi ani tak, ani tak.
Úložiště fotografií
Posted: Tue Apr 06, 2010 14:35
by Folkmy
tak máš asi jinej sys
Úložiště fotografií
Posted: Tue Apr 06, 2010 14:58
by danri
Já jsem nakopíroval iGo na kartu a v sys.txt jsem ten řádek s cestou prostě smazal a jede to.
Úložiště fotografií
Posted: Tue Apr 06, 2010 15:13
by šámot
pokud jsem měl v sys "paměťová karta" tak vyskočila hláška: database cannot be found...
too danri:nechápu, jak ti to může běžet bez určení místa spuštění, cesty
jinak děkuji za snahu, ale já se ptal na foťák, tom
Úložiště fotografií
Posted: Tue Apr 06, 2010 15:22
by šámot
to já vím ,ale jak ji změnit?
Úložiště fotografií
Posted: Tue Apr 06, 2010 17:48
by danri
šámot wrote:
too danri:nechápu, jak ti to může běžet bez určení místa spuštění, cesty
Prostě iGo mám na kartě v adresáři iGo8. iGO8.exe je ve stejné složce jako mapy, skiny, hlasy, poi... Nepotřebuje hledat nikde nic když je vše v jedné složce. Ani nepotřebuji chápat proč to tak je, hlavně že mi vše jede. Do přejmenování systémových složek se mi opravdu nechtělo, bál jsem se že by mi pak nefungovalo něco jiného.
Úložiště fotografií
Posted: Tue Apr 06, 2010 19:02
by šámot
tak tomusím vyzkoušet, to jsem ještě nikde neviděl
Úložiště fotografií
Posted: Tue Apr 06, 2010 19:24
by Folkmy
ještě jsem našel tohle: HKLM/system/state/samsung/sdcard EXstorageFolder a HKLM/system/storage manager/profiles sd memmory a sdmmc
to první by mohlo pomoct, to druhý nevím, ale zkusit to můžeš.
Úložiště fotografií
Posted: Thu Apr 15, 2010 12:13
by šámot
to Folkmi a Danri:
vy asi používaté instalované iGO8, že?
Úložiště fotografií
Posted: Thu Apr 15, 2010 14:31
by Folkmy
víš že ani nevím. navíc igo už nemám. se mi víc líbí sygic