Page 1 of 1

Hlasitost- nejde změnit

Posted: Mon Apr 05, 2010 11:17
by icepoint
Celkem jsem si jistý, že hlasitost fungovala tak, že např. při prohlížení stream.videa, youtube videa, flashvidea v prohlížeči apod.stačilo zmáčknout jedno ze dvou tlačítek hlasitosti a snížit resp. zvýšit tlačítkem hlasitost. Najednou mi to nefunguje, zobrazí se mi po stisku tlačítka pouze grafické znázornění pomocí zelené čáry, jak je hlasitost nastavená a nejde to změnit. musím z dané aplikace vyskočit na Home, a pak změnit hlasitost už jde, a znova se vrátit do požadované aplikace, nevíte někdo co s tím ?