Page 1 of 1
Deaktivace lock screenu pri napajeni HD2
Posted: Tue Mar 30, 2010 19:12
by robsol
Lze nejak nastavit aby se neaktivoval zamek displeje (lock screen) kdyz je pristroj na nabijecce?
Je to pomerne neprakticke hlavne v aute na aktivnim drzaku.
Deaktivace lock screenu pri napajeni HD2
Posted: Tue Mar 30, 2010 20:01
by marek_proksa
zámek jde deaktivovat přes bsb tweaks,a podsvícení displeje a vypinani při napajeni v nastaveni...jestli maš na mysli tohle...m
Deaktivace lock screenu pri napajeni HD2
Posted: Tue Mar 30, 2010 20:20
by robsol
Právě, že všechno bych potřeboval nechat aktivní tak jak to je, ale jen v případě napájení udělat vyjímku a deaktivovat zámek. Jakmile by se odpojilo napájení tak by opět byl automaticky aktivní.
Deaktivace lock screenu pri napajeni HD2
Posted: Tue Mar 30, 2010 20:29
by x.plus
nastavení/zvuk a displej/podsvícení (až dole)/ a pak až dole odškrtnout vypínání zařízení při nabíjení
Deaktivace lock screenu pri napajeni HD2
Posted: Tue Mar 30, 2010 20:38
by robsol
omlouvám se, ale to pořád není ono. chci normálně aby displej zhasl, ale po aktivaci nechci mít povinnost jít přes tu lock obrazovku, která nemá např. v tom autě žádné opodstatnění. Jakmile ovšem vezmu telefon z držáku očekávám že se normálně po zhasnutí a opětovném zapnutí znovu lock aktivuje.
Deaktivace lock screenu pri napajeni HD2
Posted: Tue Mar 30, 2010 21:30
by matoman
Mozno vyskusat miesto vstavaneho zamku S2U, tam to nastavit ide.