Page 1 of 1

Deaktivace lock screenu pri napajeni HD2

Posted: Tue Mar 30, 2010 19:12
by robsol
Lze nejak nastavit aby se neaktivoval zamek displeje (lock screen) kdyz je pristroj na nabijecce?

Je to pomerne neprakticke hlavne v aute na aktivnim drzaku.

Deaktivace lock screenu pri napajeni HD2

Posted: Tue Mar 30, 2010 20:01
by marek_proksa
zámek jde deaktivovat přes bsb tweaks,a podsvícení displeje a vypinani při napajeni v nastaveni...jestli maš na mysli tohle...m

Deaktivace lock screenu pri napajeni HD2

Posted: Tue Mar 30, 2010 20:20
by robsol
Právě, že všechno bych potřeboval nechat aktivní tak jak to je, ale jen v případě napájení udělat vyjímku a deaktivovat zámek. Jakmile by se odpojilo napájení tak by opět byl automaticky aktivní.

Deaktivace lock screenu pri napajeni HD2

Posted: Tue Mar 30, 2010 20:29
by x.plus
nastavení/zvuk a displej/podsvícení (až dole)/ a pak až dole odškrtnout vypínání zařízení při nabíjení

Deaktivace lock screenu pri napajeni HD2

Posted: Tue Mar 30, 2010 20:38
by robsol
omlouvám se, ale to pořád není ono. chci normálně aby displej zhasl, ale po aktivaci nechci mít povinnost jít přes tu lock obrazovku, která nemá např. v tom autě žádné opodstatnění. Jakmile ovšem vezmu telefon z držáku očekávám že se normálně po zhasnutí a opětovném zapnutí znovu lock aktivuje.

Deaktivace lock screenu pri napajeni HD2

Posted: Tue Mar 30, 2010 21:30
by matoman
Mozno vyskusat miesto vstavaneho zamku S2U, tam to nastavit ide.