Page 1 of 1

HD2: defaultní zástupce profilů

Posted: Tue Mar 30, 2010 12:41
by lookass
asi blbý dotaz, ale: jde vytvořit zástupce z defaultního správce profilů?? (Nastavení/Zvuk a display)
Že bych si ho taky hodil jako zástupce na "Výchozí" screen... :oops:
Kdyby jo, tak bych si s nim (a s namapovaným Commmanagerem na levým soft tlačítku pro rychlý skok k wifi, připojení, BT atd.) už asi vystačil :-)