kalendář
Posted: Mon Mar 29, 2010 14:33
Zdravim Vás,
předem píšu že mám dvojkovou omnii od O2 CZ. Ale i tak mám jednu zajímavou věc. I po HR mám kalednář v němčině, respektive názvy dnů a měsíců.
Existuje někde nějaká oprava? Díky
předem píšu že mám dvojkovou omnii od O2 CZ. Ale i tak mám jednu zajímavou věc. I po HR mám kalednář v němčině, respektive názvy dnů a měsíců.
Existuje někde nějaká oprava? Díky