Page 1 of 1

kalendář

Posted: Mon Mar 29, 2010 14:33
by noremorse
Zdravim Vás,
předem píšu že mám dvojkovou omnii od O2 CZ. Ale i tak mám jednu zajímavou věc. I po HR mám kalednář v němčině, respektive názvy dnů a měsíců.
Existuje někde nějaká oprava? Díky

kalendář

Posted: Mon Mar 29, 2010 16:28
by sh.a.rk
skus tam flashnut nove csc to by to malo opravit

kalendář

Posted: Mon Mar 29, 2010 16:52
by KVARK
Do Start/Nastavení/Systém/Místní nastavení jsi se předpokládám díval?

kalendář

Posted: Mon Mar 29, 2010 18:48
by noremorse
flash csv? můžeš to trochu rozvést?

JJ koukal, tam je všechno cajk

-- doplnění předchozího příspěvku (pon bře 29, 2010 21:34) --

po třetím HR je to v pohodě :-)

jen bych ještě poprosil o radu, jak vypnout upozornění na sms ve win kabátku, když používám spb mobile shell. Prostě jen aby se mi ukázala v spb...