B-Speech Calypso SP + HD2
Posted: Mon Mar 29, 2010 7:30
Zdravím,
Používám respektive používal jsem B-Speech Calypso SP. Na HD(1), Diamond 2 fungují naprosto spolehlivě, jen je problém s HD2. Kde taky fungují, ale s problémem při příchozím hovoru. Je hrozně potichu a musím zesílit na maximum jak na sluchátkách, tak i na telefonu. Při dalším hovoru opět to samé.
Hudba, identifikace příchozího hovoru, vypnutí hudby při příchozím hovoru, systémové zvuky to je vše v pořádku, až na hovory.
Zatím jsem to řešil :
1) Našel jsem " Úprava při nestandardním chování Bluetooth " (bod - 146), bohužel ani jedna úprava nepomohla.
2) Po HR a prvním spárování a vyzkoušení hovoru je to OK, ale vzápětí druhý hovor opět hrozně slabý.
3) Vyzkoušeno na ROM 1.48 i na 1.66 - pořád stejný problém. Zkoušeno na čistém systému, bez žádných úprav a programů.
Jestli tato sluchátka někdo máte, a byl by ochotný otestovat na HD2, byl byl velmi vděčný, popřípadě poradit, jaká používáte a fungují na 100%.
Používám respektive používal jsem B-Speech Calypso SP. Na HD(1), Diamond 2 fungují naprosto spolehlivě, jen je problém s HD2. Kde taky fungují, ale s problémem při příchozím hovoru. Je hrozně potichu a musím zesílit na maximum jak na sluchátkách, tak i na telefonu. Při dalším hovoru opět to samé.
Hudba, identifikace příchozího hovoru, vypnutí hudby při příchozím hovoru, systémové zvuky to je vše v pořádku, až na hovory.
Zatím jsem to řešil :
1) Našel jsem " Úprava při nestandardním chování Bluetooth " (bod - 146), bohužel ani jedna úprava nepomohla.
2) Po HR a prvním spárování a vyzkoušení hovoru je to OK, ale vzápětí druhý hovor opět hrozně slabý.
3) Vyzkoušeno na ROM 1.48 i na 1.66 - pořád stejný problém. Zkoušeno na čistém systému, bez žádných úprav a programů.
Jestli tato sluchátka někdo máte, a byl by ochotný otestovat na HD2, byl byl velmi vděčný, popřípadě poradit, jaká používáte a fungují na 100%.