Problém se sluchátky bluetoto S9 motorola
Posted: Wed Mar 24, 2010 14:04
Děje se mě divná věc, někdy se stane, že zapnu sluchátka, se připojej, ikonka v horní liště ukazuje, že sou připojený, ale pak de muzika ne do sluchátek ale z repráčku v telefónu a nepomůže nic, jedině restart HD2. Nevíte někdo co s tím mam dělat? mam nahranou rom 166. Hlabně to dělá jen občas, takže sem nějak nevysledoval, jsetli to dělá třeba nějaká aplikace, ale stejně používám jen několik věcí a ty mam puštěný skoro furt, resko explorer, word, javu operu mini.