Page 1 of 1

Problém se sluchátky bluetoto S9 motorola

Posted: Wed Mar 24, 2010 14:04
by Firebrand
Děje se mě divná věc, někdy se stane, že zapnu sluchátka, se připojej, ikonka v horní liště ukazuje, že sou připojený, ale pak de muzika ne do sluchátek ale z repráčku v telefónu a nepomůže nic, jedině restart HD2. Nevíte někdo co s tím mam dělat? mam nahranou rom 166. Hlabně to dělá jen občas, takže sem nějak nevysledoval, jsetli to dělá třeba nějaká aplikace, ale stejně používám jen několik věcí a ty mam puštěný skoro furt, resko explorer, word, javu operu mini.

Problém se sluchátky bluetoto S9 motorola

Posted: Wed Mar 24, 2010 16:47
by YAMATO
Jo, to se mi občas děje taky, psal jsem to tady http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 9&start=15...s BT hudbou je to na HD2 fakt jeden problém za druhým :-(